• pl
  • de

Hotele ADC
Contessa Dziwnówek

Jesteśmy rodziną 3 ośrodków wczasowych. Oferujemy Państwu wczasy i pobyty rehabilitacyjne nad pięknym, polskim morzem. Komfort i zadowolenie naszych Gości to dla nas priorytet, dlatego dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu wypoczynek na najwyższym poziomie. Wierzymy, że jest to możliwe, jeżeli wyjdziemy naprzeciw indywidualnym potrzebom wsłuchując się z uwagą w potrzeby każdego Gościa. Na tej podstawie przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę, licząc, że przygotowane przez nas propozycje nie zawiodą Państwa oczekiwań.

ADMIRAŁ II  jest pensjonatem znajdującym się w Świnoujściu, mieście uzdrowiskowym, nieopodal granicy z Niemcami. Sam ośrodek umiejscowiony jest w odrestaurowanym budynku z końca XIX wieku, położonym tuż przy nadmorskiej promenadzie. Jest to najbliższa możliwa odległość od plaży, która zdaniem internautów uchodzi za najpiękniejszą w Polsce.

DANKAR znajduje się na wydmie plażowej, dzięki czemu większość pokojów posiada widok na morze. W obrębie ośrodka do dyspozycji Gości dostępne są m.in.: kort tenisowy, boiska sportowe, krąg ogniskowy z zadaszoną estradą , plac zabaw dla dzieci oraz tereny zielone. Oferta wczasów obejmuje program imprez dla dorosłych i dzieci. Jest to miejsce idealne do spędzenia wczasów rodzinnych.

CONTESSA to kompleks rehabilitacyjno- wczasowy. Obejmuje cztery pawilony hotelowe otoczone terenami zielonymi z m.in. bazą zabiegową, dwiema kawiarniami, salą bankietową, profesjonalnym bilardem, pokojem zabaw dla dzieci. Zapewnia atrakcyjny pobyt w każdych warunkach pogodowych. Oferujemy turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych, wczasy zdrowotne z odnową biologiczną oraz wczasy rodzinne. Posiadamy zarówno wpis do Rejestru  Organizatorów turnusów rehabilitacyjnych (Hotele ADC Sp. z o.o. nr OR/12/0002/18) jak i  Wpis do rejestru Ośrodków (Contessa  OD/32/0009/18), co umożliwia pełną obsługę organizacyjną turnusów rehabilitacyjnych dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych.

Zapraszamy serdecznie!

ORW Contessa
ul. Kamieńska 15
72-420 Dziwnówek
+48 91 381-10-82
+48 91 381-10-96
kom. 603 776 756
e-mail: contessa@hoteleadc.pl